title
 
 
 
 
             CR  
 
 
Věra Štěpánská - Interierart®
Adresa: U Prokopa 30
CZ-561 17 Dlouhá Třebová
 
 
 
 
 
 
 
 

 

X + 1 předností bavlněné stěrkové tapety Stetap®

Tapeta Stetap® - Přírodní materiál – Zdravé prostředí - příjemný vzhled

Čistá přírodní bavlna tvoří převážnou část objemu tapety a splňuje tak náročné požadavky na zdravotní a ekologicky nezávadný materiál (viz hygienické atesty). Bavlněný materiál vytváří strukturu zajímavou na pohled a příjemnou na dotek. Zeď pokrytá tapetou působí na dotek vždy hřejivě ve srovnání s jinými povrchovými materiály.

Tapeta Stetap® - Řešení problémů interiéru – unikátní parametry Stetap® materiálu

Tapeta napomáhá řešit problémy s vlhkostí a plísněmi (díky své prodyšnosti a schopnosti absorbovat vodu), vyrovnává menší nerovnosti povrchů, díky své elasticitě zakryje trvale menší praskliny a tepelně a zvukově izoluje.

Tapeta Stetap® - šetří vaše náklady

17 let praxe ověřilo, že tapeta Stetap® je při běžném provozu interiéru v zásadě nezničitelná a nevyžaduje žádnou speciální údržbu a přitom si stále zachovává své původní vlastnosti a vzhled. Odpadá tak časté malování a s tím spojené vynakládané náklady i nepříjemnosti s úklidem nepořádku.

Tapeta ušetří vaše náklady i při rekonstrukcích. Je možné ji aplikovat přímo na staré obklady, umakart, nebo sádrokarton. Na zdi narušené novými instalacemi vždy vzniknou nesourodé plochy a menší nerovnosti. Ty jsou tapetou spolehlivě překryty.

Tapeta Stetap® - tepelná izolace

Měření tepelné vodivosti prokázala, že neexistuje lepší běžný stavební izolant – úroveň tepelné izolace je srovnatelná s kvalitou izolace pěnového polystyrenu v odpovídající tloušťce (technické parametry). Nevyčíslitelnou hodnotu mají ale také příjemné vjemy tepla při dotyku s tapetou.

Tapeta Stetap® - zvuková izolace

Měření zvukové pohltivosti pro běžné zvukové frekvence v rozsahu 250 – 4000 Hz prokázaly vysokou pohltivost průměrně 15%. K dosažení stejné dobrých výsledků pomocí jiných metod musí být vynakládány vyšší náklady (technické parametry).

Tapeta Stetap® - příznivá cena

V současné době se prodává téměř 200 standardních vzorů (kombinacemi lze vytvořit neomezený počet variant na přání zákazníka) v různých cenách dle typu vzoru.