Bytový designér pomůže přetvořit panelákový byt v nádheru

Na bydlení v panelovém domě není nic špatného. I byt v paneláku se dá zařídit tak, že se z něj stane luxusní domov. Proto pokud ještě stále bydlíte ve starém nevhodně řešeném bytě, nebo doma dokonce máte bytové jádro, s rekonstrukcí neotálejte.

A když rekonstruovat, tak pořádně. V minulém století za dob komunismu, kdy se řada bytů stavěla, se na nějaký interiérový design moc nehrálo. Byty se stavěly tak, aby to bylo levné. Není tedy divu, že dispozičně nejsou řešené zrovna chytře a mnohdy neodpovídají potřebám člověka 21. století. Je čas s tím něco udělat!

Bytový designér vám dokáže vykouzlit úplně nové bydlení

Pro laika je těžké vymyslet si byt úplně jinak, než je aktuálně zařízený. Drtivá většina z nás si zvládne představit nějaké změny v rámci místností, obvykle podle fotek, které jsme viděli někde na Pinterestu nebo jinde. Ale dokážete si představit, že máte k dispozici celou plochu bytu a místnosti můžete rozmístit libovolně (samozřejmě v rámci možností, asi nebudete měnit polohu kuchyně a toalety)? Zřejmě jen těžko. Bytový designér tohle umí. Budete-li chtít, předělá vám byt k nepoznání.

Nechte na byt pohlédnout nezávislé oči

Člověk je častokrát velmi ovlivněný tím, v čem žije. Bytový designér ne. Ten uvidí váš byt úplně novýma očima. Dokáže pracovat s každým půdorysem, uvidí na vašem bytě to nejlepší a doporučí vám něco, co vás zatím ani nenapadlo. Návrhy bytových interiérů jsou zpracovávány konkrétně pro každý prostor vám na míru, což je ten hlavní rozdíl oproti tomu, kdybyste si byt zařizovali sami. Sami byste se inspirovali katalogy komerčních řetězců či internetem, jenže co vypadá hezky jinde, nemusí být to pravé ořechové pro vás.

A jak najít dobrého bytového designéra? Poptejte se známých a hledejte na internetu. Určitě se dívejte na ukázky realizovaných prací, zda vám daný styl bude sympatický. Pokud ano, není co řešit. A jestli nevíte, kde začít, doporučujeme vám firmu InterierDesign, která nabízí nejen návrhy bytů a domů, ale i návrhy komerčních interiérů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *