Domácí šatna – tipy a rady jak na to!

Jestliže jste fanouškem módy, nebo jen zkrátka máte příliš mnoho oblečení, jistě vás již napadlo, jestli by nebylo nejlepší, si pořídit vlastní šatnu. Víte jistě o čem mluvíme, každý viděl alespoň jeden film právě s takovou, které byla vyhrazena celá jedna místnost s regály až po strom přeplněnými luxusními kousky. 

Jestliže i vy se chystáte na zařizování své vlastní, nebo chcete vytvořit jen takovou improvizovanou v koutku vaší ložnice, tak rozhodně čtěte dále, toto téma je přímo pro vás. Přinášíme tipy a rady, jak se vyhnout maléru a jak jednoduše vytvořit váš vysněný cíl – tedy šatny.

Hlavní kus nábytku

Nad tím nemusíme přemýšlet dvakrát, jedná se totiž samozřejmě o šatní skříň. Doporučujeme vybrat takovou, která bude mít ve vnitřním uspořádání tyč na pověšení oděvů, takto se vyhnete neustále se opakujícímu žehlení. Ať už máte k dispozici velkou místnost nebo malý rožek, v obou případech vyberte menší rozměry – např. šatní skříně 130 cm. Proč? Jelikož je to velký kus nábytku, který zabere mnoho místa a zároveň prostor zmenší. A to my nechceme, zde uberte a přidejte si tak místo na jiné vybavení. Skříň do ložnice neodmyslitelně patří, ale nemusí působit jako pěst na oko, volte klidné barvy a nejlépe v kombinaci se zrcadlem.

Ostatní vybavení

Jelikož jste si nechali prostor, tak nyní můžete lehce experimentovat. Pokud se bavíme přímo o ložnici, v kombinaci se šatní skříní bude dokonalá komoda ve stejném provedení! Do ní uložíte malé svršky a na povrch vyskládáte například své oblíbené kabelky a nebo šperkovnice. Pokud ale potřebujete více místa na zavěšení, je ideální přídavný stojan, který můžete kdykoliv složit a přemístit. Do šatny zase doporučujeme, vedle komody, police a regály, které budou otevřené, skvěle tak doplníte skříň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *