Domov podle vašich představ

Že četbu dobré knihy nepovažujete za největší relax? To přece vůbec nevadí, přesto je dobré vybudovat si doma váš koutek, kde se budete věnovat činnosti, která vás nejlépe nabije pozitivní energií, i kdyby to bylo háčkování, sledování televize, nebo hraní společenských her. Doma má být vaše oáza, kam se těšíte po rušném dni v práci. Doma má být ta harmonická útulná atmosféra. Že tam není? Potom je třeba neváhat a vytvořit si ji.

Každý se cítí nejlépe v jiném prostředí. Zda je to vaše spíš v romantickém duchu, minimalistické, nebo naopak se spoustou hřejivých doplňků, záleží zcela na vás. Dánové by vám poradili, abyste se zaměřili na přírodní motivy, které nejlépe souzní s jejich filozofií hygge. Jde o to, abyste se doma cítili fajn a dokázali tu relaxovat. Vytvořte si třeba v rámci obýváku takový váš koutek, kde budete mít oblíbené křeslo, lenošku, sedací vak, či cokoli jiného, kam se uchýlíte, když chcete relaxovat. Bude to jen váš koutek, který si zařídíte tak, aby vám zde bylo dobře. Klidně si na zeď dejte tapetu s pohledem do pouště, se zámeckým vzorem, nebo cokoli, co máte rádi.

Velmi dobře vypadají kruhové fototapety, které nejsou příliš velké, můžete s jejich pomocí podtrhnout náladu v místnosti, zdůraznit či opticky oddělit některou část místnosti. Máte-li vlastní pokoj, je zde mnohem širší pole možností. Tapety vám dají šanci přetvořit jakoukoli místnost na prostor přesně podle vašeho vkusu. Vyberte si fototapetu s přírodním zátiším, výhledem z okna, oblíbeným zvířetem či automobilem. Vytvořte si doma prostředí jako na zámku ve Versailles, nebo naopak jako v dřevěném srubu někde na samotě na horách. Tapeta se stane skvělou dekorací, kterou využijete v obývacím pokoji, v pracovně i v ložnici. Neváhejte a vyberte si vhodný dekor a barevné provedení. Navštivte náš eshop, nebo se přijďte podívat do kamenné prodejny ve Frýdku-Místku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *