Nejrychlejší zastřešení na zahradu? Party stan!

Zahrada vám dává možnost pobývat na čerstvém vzduchu a hezky na sluníčku, což je fajn. Jenže občas jsou sluneční paprsky už dost otravné. Někdy zase prší. Bez zastřešení se na zahradě prostě neobejdete.

Téměř na každé české zahradě byste našli nějakou tu pergolu či altánek. Vy ještě svou zahradní stavbu nemáte a moc se vám do ní nechce? Děsíte se toho, že se vám později přestane líbit a budete ji muset bourat? Nic nestavte, místo toho si pořiďte prodejní stánek.

Nůžkový stan i na vaši zahradu

Prodejní stánek, reklamní stánek, party stan. Říkejte mu, jak chcete, všichni jasně víme, o co jde. Jedná se o stan s hexagonovou konstrukcí a plachtou, kterou natáhnete jako zastřešení. Může mít i boční stěny, to záleží pouze na vás.

Tento stan lze mít na zahradě postavený i trvale celé léto (přes zimu to nedoporučujeme, stejně byste ho nevyužívali), nebo si ho můžete stavět a uklízet podle potřeby. Je to totiž velmi jednoduché.

Hexagonový stan určitě zvládnete sestavit

Party stan není žádným novým výmyslem posledních let, pouze se inovovaly materiály. Dřívější stany mívaly těžkou ocelovou konstrukci, jejich sestavení bylo problematické. Dnešní stany mívají hexagonovou konstrukci z hliníku, tudíž jsou velmi lehké a smontujete i demontujete je doslova během pár minut. Navzdory lehké konstrukci jsou odolné a plachta je samozřejmě nepromokavá.

Zastřešení na party i nad pískoviště

Výhodou je, že hexagonový party stan si postavíte kdykoliv a kamkoliv. Může posloužit jako zastřešení, když na zahradě pořádáte grilování s rodinou. Jindy ho postavíte třeba nad pískoviště, aby si dítko mohlo stavět hrady z písku i za poledne, kdy není vhodné vystavovat se sluníčku. Navečer připnete i boční stěny, protože slunce už je nízko a vám dovnitř nepříjemně svítí zboku. Party stany jsou neuvěřitelně flexibilní, a to i s ohledem na velikost, barvu nebo potisk. Vyberte si ten svůj a nezalamujte se se stavbou altánku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *