Jak vydělat peníze na výkupu aut?

Máte nové auto a potřebujete se zbavit toho starého? Překáží vám na zahradě vrak? Nevzdávejte naději, že byste něco nevydělali i na nepojízdném vozidle. Nejen, že dostanete peníze, ale ještě efektivně zlikvidujete auto, s nímž byste měli problémy.

Vydělejte na výkupu aut

Máte před domem zničené auto, jehož oprava by stála velké peníze? Rádi byste se jej tedy zbavili, ale nechce se vám do toho, protože si myslíte, že likvidace by vás stála nejen čas, ale i velké peníze? Naopak, když nebudete nic dělat, tak proděláte! Přitom likvidace aut není složitá, stačí oslovit profesionály, kteří se zabývají likvidací vozidel. Začnete pohodlně z pohodlí domova. Kontaktujete firmu, pracovníci zdarma přijedou na místo, vůz přímo tam zaplatí a odtáhnou.

Kdo se zabývá likvidací vozidel?

Co vás čeká dál? Firma vám bezplatně vystaví potvrzení o ekologické likvidaci vozidel. To je nutné, protože jedna z mála činností, kterou budete muset udělat, je jít na registr vozidel, aby auto vyřadili. Údaje potřebné k vystavení potvrzení ale pošlou profesionálové na server Ministerstva životního prostředí MAISOH za vás. Zde si pak můžete platnost potvrzení ověřit on-line. Na základě potvrzení o ekologické likvidaci auta vám pak odbor dopravy vyřadí vozidlo z registru vozidel. Auto tak zmizí z centrální evidence silničních vozidel na celém území ČR i v zemích EU. Pak už jen zbyde zrušení povinného ručení. Vydělejte na výkupu aut. Kdo vám v tomto pomůže? Společnost Zlikvidujauto.cz. Ta se zabývá ekologickou likvidací vozidel v oblastech Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou a Tanvald. Ekologicky zlikvidují vozidlo a vyplatí až 10 000 Kč podle roku výroby, stavu a využitelnosti náhradních dílů vozidla. Pro vaše auto si sami přijedou, odtah do 100 km je pak zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *