Praha je místem, které vychází vstříc všem mladým rodinám

Pokud jste už někdy uvažovali o tom, kde byste se rádi usadili a založili rodinu, určitě hrála ve vašich myšlenkách hlavní roli Praha. Žižkov je vzpomínkou na časy, kdy v něm žila řada umělců, ale žije také moderním stylem života. Je obklopen přírodou a nabídne občanskou vybavenost, která se bude líbit nejen mladým.

Žižkovské prostředí čeká velká budoucnost, v příštích letech totiž tento region projde výraznými změnami. Přinese to také ještě větší počet pracovních příležitostí, takže dlouhé a úmorné dojíždění do zaměstnání můžete vyškrtnout. Proč nebýt u toho, když se tato destinace doslova mění před očima?

Blízkost několika parků hraje prim

Pokud máte rádi zelené plochy a s oblibou v nich odpočíváte, klidné bydlení na Žižkově vás určitě osloví. Které možnosti jsou k dispozici? K návštěvě láká Horní Žižkov, ale také Židovské pece nebo proslulá Parukářka, stačí si vybrat! V okolí je dětské dopravní hřiště, stejně jako zázemí pro sport a volný čas pro dospělé.

Investice do nemovitosti má velkou výhodu ve své dlouhodobosti. Jinak řečeno, zhodnotí se v čase, a to například tak, že vaše děti budou mít jednoho dne svůj vlastní startovací byt. Nebudou se muset zabývat hypotečním úvěrem, půjde o skvělý start do života a jejich vlastní kariéry. Není právě toto další motivací, která vás přiměje zabývat se koupí nového bytu?

Balkon, terasa nebo předzahrádka

Pokud si rádi vychutnáváte volné chvilky na balkoně, nic vám nebrání. A Žižkov se na vás už těší! Kromě balkonu se nabízí i terasa, zajímavou variantou je rovněž předzahrádka, na které můžete pěstovat levandule nebo růže. Vlastní okrasná zeleň, na níž budete pyšní, je hezkým koníčkem do dalších let. Teď už zbývá jediné, vybrat si dispozici bytu, která vám bude maximálně vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *