Co si mám přát k Vánocům?

Dopis Ježíškovi jsme psali už jako malí. Sdělit mu naše nejniternější přání a pak počkat, zda něco z toho splní, byl rituál, který jsme milovali. Tak proč je nyní takový problém říci nahlas, co doopravdy chceme? Pokud si říkáte, co si mám přát k Vánocům, poradíme vám.

Ulehčíte život sobě i ostatním

Každý si tak nejen zajistíme kvalitní dárky, za které stojí za to utratit své těžce vydělané peníze, ale rovněž ulehčíme život všem, kteří nevědí, čím by nám udělali největší radost. Znáte ten pocit, když darujete něco, z čeho vidíte, že má obdarovávaný opravdu radost? Tak zkuste zjistit, co si přát na Vánoce, a s VOLO wishlistem zajistěte krásné svátky pro vás všechny.

Vánoce jsou za rohem

Jestli patříte mezi ty, kteří každoročně odkládají nákupy vánočních dárků až na poslední víkend před Vánocemi, možná je na čase to zkusit jinak. Uvidíte, že pro vás přestanou být svátky stresující a začnete si je konečně užívat.

Divili byste se, kolik lidí na podzim googlí co si přát k Vánocům, co k Vánocům, co si přát na Vánoce nebo co mám chtít k Vánocům…

Stáhněte si spásu

Prvním krokem pro vás i vaše příbuzné a přátele by mělo být stažení aplikace VOLOwishlist, která vám usnadní život. Zapište si VOLO wishlist a rozešlete ho příbuzným. Velmi rychle jim tak napovíte a zároveň i oni vám. Dle finančních možností zaregistrujete dárek, který pro někoho obstaráte, a máte hotovo.

Už nikdy nebudete musit googlit “Co si mám přát k Vánocům”.

Proč právě VOLO?

Využívání chytrých aplikací pro náš pohodový život je dnes už naprosto běžnou záležitostí. Díky této aplikaci a online rezervaci dárků žádný nedostanete dvakrát. Věci, které byste stejně dříve či později obstarávali, můžete nyní nechat na ostatních. To vám ušetří čas i peníze a jim zajistí dobrý pocit.

Najděte jistotu, neztraťte překvapení

Všechny dárky jsou totiž zaručenou jistotou úspěchu, jelikož kdo jiný ví lépe, co potřebujete, než právě vy. Seznam se dá navíc i po odeslání upravovat. Ještě k tomu vy nevidíte, co je rezervované, takže malé překvapení zůstane i vám.

Už vím, co chci na Vánoce pod stromeček

Najít opravdu kvalitní a originální vánoční dárek je každoroční výzva, kterou chcete splnit na sto procent. Někdy však nedokážeme zjistit, co potřebujeme my sami, natož naši blízcí. Pokud nenecháte tenhle úkol na poslední chvíli, ale budete hledat inspiraci během celého roku, můžete si vše poznamenat do svého wishlistu. Tisíce ověřených tipů na dárky najdete rovněž na stránkách VOLOwishlist.com. Díky filtrům rychle zjistíte, co bude ideální variantou dárku pro vaše dítě, partnera či sourozence.

Nejlepší dárek musí být vhodný, nikoli hodnotný

Aby nám vymýšlení dárků neustále nepřipomínalo, jak málo své blízké známe, je potřeba se konečně poznat. Pokud se nyní otevřete novému způsobu nahlížení na svá přání, poznáte se navzájem mnohem lépe. Člověk se celý život učí za pomocí zkušeností, pokud podpoříte tohle učení řízenou cestou, nejspíše se už nikdo neztratí.

Co chci k Vánocům? Mrkni na můj VOLO wishlist. Tady máš odkaz 🙂

Dejte jim ten největší vánoční dar

Jedním wishlistem můžete nasměrovat rodinu, jiným zase přátelé a dalším partnera. Uvidíte, že kromě vlastní spokojenosti, dáte ten největší dar i ostatním, jelikož budou vědět, že pro vás vybrali vámi vytoužené překvapení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *