Grilovací sezóna začíná. Jste na ni připraveni?

S jarem se velice rychle ozvou naše chuťové buňky. Jejich paměť je velice dobrá a jen co si sedneme v zahradě na lavičku, nebo se pohodlně třeba se svým home office rozložíme pod pergolou, začne nás honit mlsná. Dožene nás nezvládnutelná chuť si něco dobrého ugrilovat.

Grilování na kvalitních grilech je zdravé

Forma úpravy jídla grilováním je často kritizována jako nezdravá, což je ale velice zjednodušený pohled na problematiku. Na kvalitních moderních grilech se griluje naopak velice zdravě. Stavět svépomocí gril, na kterém se nám pak maso buď stěží zahřeje, nebo nám naopak zcela shoří, to rozhodně není dobrá cesta.

Ideálním řešením jsou profesionální grily. Mají řadu výhod. Jsou mobilní, takže si je snadno dáte pod pergolu, druhý den vytáhnete do jednoho koutu zahrady, další do druhého. Nejžádanějšími jsou plynové grily. S plynovými grily k nám dorazila americká kultura grilování. Je pohodlné, bez dlouhého rozpalování. Pojízdný plynový gril Cattara vám nabídne vysoký komfort při dobré ceně.

Grily Cattara

Cattara gril k vám do domácnosti přinese více než jen klasický gril. Jde vlastně o kuchyňku, kde zvládnete připravit kompletní oběd nebo večeři. Toto bezpečné zařízení zůstává i při své kompletnosti s bočním vařičem plně mobilní. Gril se snadno skladuje. Možné si je též ke grilu dokoupit různé příslušenství. Zejména odolný kryt, který chrání gril před nepřízní počasí i před prachem.

Na uhlí a s udírnou

Kdo touží po klasice, ten může vsadit na oblíbený gril typu lokomotiva. Tento praktický gril s udírnou na dřevěné uhlí roztopíte standardně jako jakýkoliv jiný gril tohoto typu. Kromě grilování si v něm máte možnost rovněž vyudit nějakou tu dobrotu. Prostor udírny se hodí pro nepřímé grilování a zauzení.

Nezapomeňte na grilovací nářadí

Žádné grilování není dokonalým bez vhodných pomocníků. Kvalitní grilovací nářadí usnadňuje grilování, umožňuje grilovat zdravěji, bez rizika popálení se, taktéž pohodlně a stylově. K novému grilu patří rozhodně dobrá sada grilovacího nářadí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *