Jak může dopadnout rekonstrukce panelákového bytu?

Bydlíte v panelákovém bytě, který byl vystavěný v 80. letech minulého století a od té doby se s ním nic nedělalo? Máte dokonce ještě původní umakartové jádro? Je nejvyšší čas na změnu! I z malého bytu se dá vykouzlit příjemný domov jako vystřižený z katalogu o bydlení. Jen se musíte obrátit na odborníky s citem pro interiérový design.

Do rekonstrukce panelákového bytu se samozřejmě můžete pustit na vlastní pěst. Sednete si k internetu, vyberete nějaký nábytek, dekorace a všechno to nějak poskládáte dohromady. Jaký ale bude výsledek? Patrně lepší než to, v čem žijete nyní, ale k dokonalosti bude mít daleko. Rekonstrukce je něco, do čeho byste se neměli bát investovat.

Vy budete mít hlavní slovo

Spousta lidí se bojí, že když se obrátí na bytové designéry, ztratí možnost volby. Tak tomu ale rozhodně není. Spíše získáte partnera, který vám poradí, pomůže sehnat odpovídající vybavení a o vše se kompletně postará. Vy se ale budete podílet na celém procesu.

Například ve společnosti Svět interiérů postupují tak, že za vámi nejdříve dorazí, vše s vámi proberou a změří. Pak připraví návrh, který vy následně připomínkujete. Společně se pustíte do výběru materiálů, předmětů, nábytku apod. Až tohle vyberete, zpracují plán realizace a odstartují práce. Taková rekonstrukce bytu 2+1 je s nimi hračkou.

Když je kvalita za férovou cenu běžnou věcí

Spolupráce s interiérovými designéry nemusí stát majlant. Záleží samozřejmě na tom, jaké partnery si vyberete. Zapomeňte na nespolehlivé firmy, obraťte se na transparentní Svět interiérů, který vám do detailu zpracuje vyúčtování a nikdy neodchází od nedokončené či nekvalitní práce. Kromě toho je vždy připraven splnit všechna vaše přání a představy. Jedna klientka si například přála na stěnu pověsit ilustrativní obrázky, jež byly použity v návrhu. Ačkoliv šlo pouze o ilustrativní materiál, povedlo se je získat a výsledek byl famózní. A famózní může být i váš domov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *