Kalendář s vlastními fotkami je hitem mezi dárky

Fotek máme plné mobilní telefony. Mnozí fotíme navíc i fotoaparáty ve snaze nafotit ještě lepší záběry. Jak však tyto fotografie využít? Tisíce soukromých fotek leží na úložištích. Udělejte s nimi radost rodině a blízkým. Zaměřte se na fotodárky. Hitem je například kalendář s vlastními fotkami.

Fotodárky jsou hitem

Možností, jak využít velké množství povedených fotek, svých či rodinných, jsou fotodárky. Bývají hitem, ať již jde o různé kalendáře, fotoobrazy, trička i hrnky. Hodí se jako dárek pro rodinu i kamarády, dokonce pro kolegy. Když nevíte, jaký dárek k Vánocům, k narozeninám, k svátku či u jiné příležitosti, vždy je dobrou volbou fotodárek. Velkým hitem je kalendář s vlastními fotkami.

Kalendáře s vlastními fotkami – praktický dárek

Kalendář se rozhodně hodí i v dnešní předigitalizované době. Vlastně o to více umíme ocenit přednosti papíru. Když si necháte kalendář vyrobit s vlastními fotkami, je z něj ještě něco více – obraz. Je jedno, jestli půjde o nástěnný kalendář, stolní kalendář, kapesní kalendář či kalendář v podobě fotomagnetky. Vždy jde o dokonalý dárek.

Nechte si vyrobit kalendář – třeba s platností od následujícího měsíce

E-shop Dareckyproradost.cz nabízí kalendář s vlastními fotkami, který není vázán na běžný kalendářní rok. Začátek platnosti může být kdykoliv, třeba zítra nebo za měsíc. Vybrat si lze měsíční, dvoutýdenní i týdenní stolní kalendář, nástěnné kalendáře na výšku i šířku v různých rozměrech (A4, A3), kalendáře jako postery (A3, A2, A2, A0), malé kapesní kalendáře i kalendáře s vlastní fotkou, které se hodí jako fotomagnetky na lednici.

Kalendáře nahrazují vzpomínky

Nechte si vyrobit kalendář s vlastními fotkami. Bude to krásná vzpomínka na předchozí rok. Krásné kalendáře si pak necháte jako památku, nebo si z nich fotky vystřihnete a použijete je do svých scapbooků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *