Léto se blíží. Kupte si kvalitní bio deodorant

Pokud postupně přecházíte na bio kosmetiku, nezapomeňte ani na deodoranty, které existují taktéž v bio kvalitě. Zapomeňte jednou provždy na deodoranty s umělými chemickými látkami, protože ucpávají póry a způsobují podráždění i další problémy.

Sice se klasické deodoranty tváří nevinně, ale obsahují spoustu chemických složek, kvůli nimž tělo není schopno vylučovat toxiny pocením. Bio kosmetika, a tedy i deodoranty z této kategorie, jsou v tomto ohledu mnohem šetrnější.

Proč jsou přírodní deodoranty lepší volbou?

Deodoranty na přírodní bázi jsou šetrné a neobsahují hliník, který ucpává póry. Ve složení jsou certifikované deodorační suroviny z ricinového oleje, přírodní parfémy, kakaové máslo a různé druhy olejů. V kombinaci přírodní složky fungují perfektně.

Bezpečné přírodní zemité minerály a rostlinné výtažky působí společně ve třech směrech a vytvářejí nejlepší přírodní deodorant bez použití hliníku ucpávajícího póry v podpaží. Bio deodorant společně se správnou základní hygienou nabízí svěžest, aniž by se potlačovala životně důležitá funkce, kterou je pocení.

Chemické látky v deodorantech

Chemické složky v deodorantech brání růstu bakterií a jsou spojovány se zdravotními problémy, jako jsou podráždění pokožky či kontaktní dermatitida. Spousta známých značek deodorantů používá při výrobě alkohol a triclosan, takže při nadměrném používání těchto deodorantů se lidé trápí s alergickými reakcemi.

Kde koupit bio kosmetiku?

Pokud si chcete objednat bio přípravky nejen proti pocení, podívejte se do nabídky obchodu Ekokočka. Sama majitelka vybírá pečlivě produkty, které do své nabídky zahrne, aby poskytla zákazníkům vskutku kvalitní sortiment. Ekokočka má v nabídce zejména bio produkty od malých českých výrobců, kteří si zakládají na kvalitě a preciznosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *