Malujete? Zvyšte svou produktivitu díky moderní stříkací pistoli

V naší zemi panuje velký nedostatek kvalitních malířů, kteří pomáhají lidem oživit jejich bydlení. Z toho důvodu je o zkušené řemeslníky opravdu velký zájem a jednotliví zákazníci jsou ochotní platit spoustu peněz. Jakým způsobem zvládnete plnit zakázky rychleji a vyděláte si více peněz?

Nejen stěny

Velká část zakázek vyžaduje nejen oživení stěn, ale i zábradlí, dveří, oken, plotů a dalších součástí domova. Ačkoliv jednotlivé povrchy vyžadují jiný druh nátěru i ochrany, způsob nanášení zůstává téměř stejný. Váleček, štětce a malířská stříkací pistole. Mnoho řemeslníků si láme hlavu s tím, jaký typ poslední zmíněné pomůcky je nejvhodnější.

Pokud si zvolíte správnou variantu, dočkáte se lepší přenosové účinnosti barvy. To vede k úspoře materiálu, času i práce. Výsledkem je optimalizace vašeho podnikání. Jaké produkty vás podrží v libovolné situaci?

Ověřené značky

Mezi základní typy patří nízkotlaká stříkací pistole, varianta vysoký objem – nízký tlak, středotlaké a samozřejmě i vysokotlaké provedení. Jaký je mezi nimi vlastně rozdíl? To se snadno dočtete po rozkliknutí výše vloženého odkazu. Nikdo neříká, že musíte znát úplně každý detail ohledně jednotlivých technologií. Někdy se vyplatí nechat si poradit od zkušených profesionálů.

Mezi oblíbené a léty ověřené výrobce patří Airlessco, Val, Dürr a český Betafiniš. Právě poslední jmenovaná firma provozuje šikovně sestavený e-shop, v jehož prostředí ihned získáte potřebné informace a budete se moci rozhodnout sami.

Jestli vám nebude cokoliv jasné, stačí použít uvedené telefonní číslo a nechat si poradit. Nezáleží na tom, jestli potřebujete pistoli, kompresor, vzduchotechniku, pneumatické nářadí či například rychlospojky. Nepodceňte žádnou oblast, protože jde o vaše živobytí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *