Podle čeho vybírat bytový textil do dětského pokoje a ložnice?

Ani sebe modernější interiér vás neuspokojí, pokud ho neozvláštníte dekorativním bytovým textilem. Vždyť bez záclon, závěsů, povlečení a polštářků působí pokoje nezabydleně. Propůjčte své domácnosti styl, díky němuž se v ní budete cítit příjemně.

Bytový textil je nejen praktický, především plní estetickou funkci. Když se budete vrat unavení z práce a vejdete do útulné domácnosti, ihned se vám zlepší nálada. Odpoledne si pohovíte pod hřejivou dekou a děti si odpočinou na stylovém sedacím vaku s pohádkovými motivy. I když se jedná o maličkosti, nevědomky tak vytváříte pravé teplo domova.

Ložnice jako z říše snů

Do ložnice patří bytový textil jemných tónů a vzorů. Přeci jen vás nesmí při usínání nic rušit. Bezpochyby vám padnou do oka bílé záclony s moderními jednoduchými vzory a závěsy s geometrickými motivy. Závěsy si můžete zvolit podle svého uvážení, jen dbejte na to, aby vám ladily i s povlečením a dalšími dekoracemi. Pokud se dáte cestou tón v tónu, budete spokojení. Na okna si pořiďte hotové záclony, díky nimž si ušetříte práci při obšívání. Klíčovým prvkem je také povlečení. V tomto ohledu nezáleží na barvě ani provedení, hlavním kritériem je kvalita materiálu, avšak i přes pestrý výběr se drží na špici ložní prádlo z bavlny.

Dětský pokoj bude pohádkové království

Ani v dětském pokoji nesmí scházet záclony, které mu darují čistý a příjemný nádech. Zelenou dejte modelům s mořskými zvířátky, koníčky, letadýlky a medvídky. V zimním období roku oceníte záclony se sněhuláky, vločkami a hvězdičkami. Do dětského království zvolte kvalitní povlečení dle věku a pohlaví potomka. V tomto ohledu vás uspokojí ložní prádlo s pohádkovými hrdiny. Nezapomínejte ani na bytový textil, k němuž patří jemné osušky, dekorativní polštářky, praktické deky. Dětský pokoj můžete okořenit sedacím pytlem, na němž budou dítka relaxovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *