Repasované Apple telefony jako dárek pod stromečkem

Pokud si vaši blízcí napsali Ježíškovi o drahou elektroniku, jako je špičkový notebook nebo iPhone, možná byste měli zvážit nákup repasované techniky.

Notebooky s vysokým výkonem či prémiové telefony Apple lze pořídit kromě nových také jako repasované. Většina z nich je ve stavu nových, i když prodejci obvykle označují kategorie, přičemž kategorie B může nést drobné známky používání – zejména škrábance, které však nemají žádný vliv na funkčnost.

Repasovaná technika prochází pečlivou technologií

Repasované počítače a mobily pochází častokrát z velkých firem, které jsou zvyklé techniku obměňovat každých pár let, ačkoliv nenese žádné vady. Někdy jde také o techniku z ukončených leasingových smluv či předváděcích akcí. Dobrou zprávou je, že se repasují pouze prémiové stroje. Můžete tedy zakoupit třeba repasovaný Dell s vysokým výkonem, který v době uvedení na trh stál padesát tisíc. Vy ho dostanete za zlomek ceny.

Veškerá repasovaná technika před uvedením do prodeje prochází pečlivou kontrolou, dostáváte ji ve vynikajícím stavu, a pokud něco není úplně ve 100% stavu, při koupi o tom víte. Typicky bývá v horším stavu baterie, ta se však dá v případě potřeby vyměnit.

Pořiďte repasovaný notebook i iPhone

Repasují se různá elektronická zařízení, nejčastěji notebooky a telefony. Například repasované Apple telefony pořídíte v e-shopu Malicomputer.cz. iPhone 8 A kategorie (tedy v nejlepším stavu) pořídíte za šest a půl tisíce korun, což je zlomek ceny nového zařízení. Mezi repasovanými iPhony samozřejmě nenajdete úplně nejnovější aktuální modely, avšak zrovna u značky Apple lze s klidem tvrdit, že zařízení fungují spolehlivě dlouhé roky a i roky po uvedení na trh stále dostávají aktualizace softwaru. Koupit iPhone, který vyšel před několika lety, tedy není špatná volba. Stále jde o kvalitní zařízení, jež pod stromečkem zajisté potěší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *