Stínící technika: Oblečte svá okna prakticky i designově

Schází vám doma stinné místo? Potřebujete interiér trochu zchladit v letních dnech, nebo se vám nejlépe spí po tmě? Známe to všichni, když nám při filmu nebo práci najednou začne pražit slunko na obrazovku. Nebo jde spíše o zachování soukromí? Ty chvíle, kdy se jednoduše chcete převléct, ale z protějšího domu na nás vidí sousedé. Tyhle situace mohou být minulostí, když se zvolí vhodná stínící technika.

Jak vybrat rolety

V dnešní době už nejde jen o to, aby byly věci praktické. Důležitý je také jejich vzhled. Tak aby to doma pěkně ladilo.
Hodí se do vašeho interiéru spíše rolety, žaluzie nebo třeba panelové stěny? Vybírat můžete z široké škály možností. Stínící technika z design studia Linie vás nadchne.

Jste rozhodnutí pro rolety a víte, co chcete? Kopete za tým klasický řetízek, díky němuž roletu stáhnete nebo vytáhnete do požadované polohy a po straně zafixujete. Nebo to máte raději ve vlastních rukou – kdy tahem nahoru nebo dolů uvedete roletu do požadované pozice? Jste příznivci moderní techniky – kdy roletu chcete stahovat a vytahovat pomocí dálkového ovládání? Všechno je možné!
Pokud se naopak nemůžete rozhodnout a roletám vůbec nerozumíte, ani v tomto případě se nemusíte bát. Designéři ze studia Linie vám každou roletu přijedou osobně zaměřit, poradí vám s výběrem, pomohou vybrat to nejlepší právě pro váš domov. Roletu nechají vyrobit včetně závěsného systému, odpovídajícího potřebným rozměrům.

Žaluzie

Jste příznivci žaluzií a máte rádi spíše přírodní prvky? Výborně! Ve studiu jsou totiž k dostání krásné dřevěné žaluzie. Stínící technika je důležitým prvkem každé domácnosti, a právě žaluzie mohou být nerozlučným parťákem v mnoha situacích. Navíc podtrhnou teplo domova v každém interiéru. Na výběr máte až z 50 různých struktur a barev dřeva. Má navíc speciální úpravu, která žaluzie činí nehořlavými. Dřevo je praktičtější, než se může zdát. Snadno se udržuje a vydrží dlouhá léta pěkné. Stejně tak jako s roletami, Vám designéři s výběrem rádi poradí. Manipulace je jednoduchá, stačí zatáhnout za nenápadnou šňůrku, nebo elektrickou variantu, na dálkové ovládání a je to.

Na koho se obrátit?

Nejen výloha Linie design studio s.r.o. je už léta ozdobou Rooseveltovy ulice v Plzni. Po příchodu se vás ujmou zkušení designéři a pomohou dovést váš interiér k dokonalosti. Rolety ani žaluzie nejsou to pravé? Nezoufejte! V design studiu je výběr na vysoké úrovni. Poraďte se jednoduše s profesionály.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *