Bydlení Na Vackově nabídne klidnou lokalitu nedaleko centra hlavního města

Žít v Praze je snem mnoha lidí, kteří mají rádi ruch velkoměsta. Někdo by se nespokojil s poklidným venkovem, kde lišky dávají dobrou noc a obchod je na kilometry vzdálený. V hlavním městě najdete vše hned po ruce. A bydlení? I to lze získat takové, že vás ráno budou budit ptáci, a přitom si budete užívat výhod městského bydlení.

Na Žižkově to vždy žilo – a žije i v současné době

Nejvýraznější pražská dominanta, Žižkovská televizní věž, nabízí úchvatné panoramatické pohledy po Praze i Středočeském kraji. Kdo si zajde na kopec Vítkov, ten se může kochat dalšími výjevy z okolí. V Horním Žižkově se plánují velké změny. Oblast nákladového nádraží by se měla stát obchodní a rezidenční čtvrtí. 

A ideálním místem pro klidné bydlení v Praze na Žižkově bude lokalita Na Vackově, jež přiléhá k malebnému parku Židovské pece. V minulosti tu zasahovaly vinice, které nechal založit Karel IV. Dnes tu místo pro aktivní odpočinek najdou ti, kteří si rádi vyjdou na procházku pěšky, na kole i bruslích. Nechybí ani dětská hřiště.

Description: C:\Stahujeme\interierart.cz_navackove_cz_01.jpg

Živoucí město i klidné bydlení

Byty na prodej v Praze 3 tu možná čekají i na vás. Jestliže hledáte kombinaci živoucího města a klidného bydlení, pak lokalita Na Vackově je ta pravá pro vás. Najdete tu klid pro odpočinek a výchovu svých dětí, přitom centrum Prahy je nedaleko. Pro mnoho lidí je právě toto splněním jejich snu o pohodovém bydlení. Vše potřebné k životu tu totiž mají na dosah. Ať už jsou to obchody, restaurace, zdravotní středisko, nebo kultura a sportovní vyžití.

Byty s dostatkem světla

Bydlení Na Vackově počítá s přísunem přirozeného denního světla. To zajistí architektonické řešení pomocí lodžií, předzahrádek, balkonů i střešních teras, které budou součástí bytů. Jistě bude velmi příjemné si svoji odpolední kávu vypít v pohodlí vlastní terasy, odkud bude hezký pohled do okolí.

Description: C:\Stahujeme\interierart.cz_navackove_cz_02.jpg

Hledáte-li příjemné bydlení nedaleko centra Prahy, aby však zároveň bylo v klidné lokalitě, zkuste se poohlédnout po bytech Na Vackově. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *