Hledáte ubytování bez realitky? Najdete ho v Praze na Zahradním městě

Pro spoustu lidí je vysněným přáním pracovat v hlavním městě. Jedním z důvodů může být lepší nabídka pracovních příležitostí, která je k dispozici. Vedle toho však velkoměsto poskytuje dostatek příležitostí pro kulturní a sportovní vyžití. Kdo tedy má rád ruch města, bude pro něho Praha splněním snu. Jaké možnosti však nabízí k ubytování?

Bydlení v hlavním městě

Ať už chcete bydlet ve vlastním, nebo se zatím spokojíte s pronájmem, v hlavním městě najdete obojí. Pochopitelně, pokud teprve začínáte svoji pracovní dráhu, může se stát, že na hypotéku nedosáhnete. V takovém případě budete nejspíš volit raději pronájem, a to nejčastěji za účasti realitní kanceláře. 

Ale i zde se předpokládá jistá finanční hotovost, kterou máte na účtu. Je třeba zaplatit za byt kauci a pronajímatel obvykle také vyžaduje dopředu uhradit několik nájmů. A to už bývá pro některé docela problémem. Přitom existuje i další řešení – najít si pronájem bytu bez realitky.

Description: C:\Stahujeme\interierart.cz_rezidencetopolova_cz_01.jpg

Obchody, restaurace i lékárna v blízkosti

Garsonky a byty 1+1 na Zahradním městě v Praze 10 si můžete pronajmout na 12 měsíců s tím, že smlouvu lze prodloužit, pokud budete s bydlením spokojení. Kdo se potřebuje rychle dostat do centra hlavního města, je tato lokalita pro něho vhodná. Stačí nasednout ve stanici Skalka na metro trasy A – a vyrazit směr centrum. 

O kulturní vyžití v místě bydliště je také postarané. Najdete tu nejen lékárnu a fitness, ale také prodejnu Albert, kde si můžete nakoupit, až půjdete z práce. Opálení vám zajistí nedaleké solárium a své finance budete moci spravovat v České spořitelně, jež zde má svoji pobočku. A co je hlavní, nemusíte platit několik nájmů předem.

I v Praze se můžete výhodně ubytovat 

Jezdíte do hlavního města často na služební cestu a potřebujete pohodlné ubytování? Praha má k dispozici několik možností – ubytovny, penziony i garsoniéry, které můžete využít krátkodobě i dlouhodobě. 

Description: C:\Stahujeme\interierart.cz_rezidencetopolova_cz_02.jpg

Praha neznamená jen drahé nájmy, na které nedosáhnete. I zde je možné najít ubytování, jež vám bude finančně vyhovovat. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *