Proč dát přednost masu z ekofarmy před tím z velkochovu

Jste masožravci tělem i duší a zároveň si potrpíte na vysokou kvalitu toho, co jíte? Milujete burgery, ale při pohledu na ty z fast foodu se vám dělá nevolno? Pak se zaměřte na restaurace, jež servírují pokrmy výhradně z masa v BIO kvalitě! Při výběru podniku si zjistěte z recenzí a webových stránek provozovatele co nejvíce informací. Pojďte se podívat, v čem spočívá ten zásadní rozdíl mezi masem z ekologického chovu a tím, co nabízí rychlá občerstvení.

V čem je maso z ekologického zemědělství unikátní

Ekofarmy zažívají v posledních letech boom. Čím dál tím více lidí dává přednost masu, které pochází z těchto farem, před produkty z velkochovů. Rodinné české farmy, jejichž maso nese označení BIO, chovají svá zvířata v souladu s jejich potřebami, a také jejich porážka probíhá humánně a rychle. Nekoná se zde žádný stresující a často bolestivý přesun na jatka. Zvířata na ekologických farmách žijí bez stresu v podmínkách, které jim umožňují dostatek pohybu, a jsou krmena kvalitními krmivy bez hormonů. To vše se odráží na kvalitě výsledného produktu. BIO maso má všechny živiny a vitamíny, které by mít mělo, je měkčí, šťavnatější a výrazně chutnější.

BIO burgery z Břeclavi

V České republice najdeme na každém rohu stravovací podniky, jež mají na menu hamburgery, ale jen zlomek z nich si dává záležet na tom, aby zákazníkovi na talíři přistál opravdu kvalitní kus masa. Chcete-li si vychutnat skutečně lahodný český hamburger, Břeclav je místem, kam byste se rozhodně měli podívat. Nachází se zde totiž restaurace Mezi Bulky, která odebírá maso od rodinné farmy, jejichž skot se pase na pastvinách v Bílých Karpatech. A protože kvalita života porážených zvířat má vliv také na kvalitu samotného masa, je produkt z ekologického zemědělství vždy lepší, než ten z průmyslového velkochovu. Pokud navštívíte Břeclav, bistro Mezi bulky vám připraví pokrm, který uspokojí i ty nejnáročnější strávníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *