Pojištěný byt znamená klidný spánek, nenechávejte nic náhodě

V dnešní době se nám žije skvěle, životní úroveň je hodně vysoká a elektronika zpříjemňuje každodenní večery. Snad i proto někteří nemyslí na pověstná zadní vrátka a zapomínají na možnosti pojištění, které by rozhodně nemělo u zodpovědných majitelů domácnosti chybět!

 Už jen pro určitý klid duše, pocit, že v případě problémů přijde pomocná ruka, co nás zaručeně nenechá na holičkách. Jsou situace, které nastat mohou a současně nemusejí, ale princip předběžné opatrnosti bychom neměli nikdy podcenit…

Online varianta ušetří čas a bude přehlednější

Pokud nemáte rádi osobní jednání na pobočkách, a přesto byste chtěli mít pojištěnou domácnost, existuje zajímavé řešení. Jednoduše si pojistku sjednejte po internetu, z pohodlí domova, po velmi důkladné rozvaze. Krátká smlouva, minimum dat a osobních údajů, žádné zbytečné otázky, které všechny jen zdržují. Dnes už to jde jednoduše, bez papírování a dlouhého čekání ve frontách. Jediné, co potřebujete k finalizaci dohody znát, je počet metrů čtverečních plochy, kterou obýváte. 

Předmětem pojištění ale může být i ordinace, rekreační nemovitost, garáž nebo rodinný domek, jenž je stále ve fázi výstavby. K dispozici je nonstop asistenční služba, ale pod jednou smlouvou také stále oblíbenější pojištění občanské odpovědnosti, které bude k pojistce domácnosti vhodným doplňkem.

V ceně nebudou jen základní rizika

Na co všechno se bude smlouva vztahovat, pokud se rozhodnete pojistit si domácnost online? Není důvod k obavám, protože pokrytí je skutečně široké! Vztahuje se na rozbité sklo, pojištěná bude také elektronika a v případě, že to bude nutné, je ve hře i zajištění náhradního bydlení pro všechny členy domácnosti až na příštích dvanáct měsíců. Podceňovat rizika znamená bohužel někdy jít jim naproti, proto bude lepší, když zvítězí zodpovědnost…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *