Výhody profesionálního čištění čalounění a koberců

Také vás při pohledu na vaši pohovku nebo koberec vždycky přepadne smutek? I přes usilovné a pravidelné vysávání zkrátka nevypadají už tak pěkně, nemluvě o nevzhledných skvrnách bůhví od čeho? Třeba je čas na nové. Nebo by možná stačilo důkladné a hloubkové čištění?

Když síly nestačí

Na trhu dnes najdete poměrně bohatou nabídku úklidových prostředků a různých saponátů určených přímo na vyčištění a odstranění skvrn z koberců a čalounění. I když mnoho přípravků slibuje zázraky bez minimální námahy, stále platí, že čištění koberce vlastními silami pěkná dřina. Náročné drhnutí, spotřeba nemalého množství čističe, dlouhá doba schnutí a výsledek neoslnivý. To je bohužel běžná praxe. Naštěstí to jde dnes i jinak. A určitě tím nemyslíme pořízení nového vybavení domácnosti.

Odpověď je profesionální mokré čištění koberců a čalounění, které má v inventáři svých služeb dnes každá moderní úklidová služba. Profesionální čisticí prostředek a síla proudu teplé vody a sání dokážou skutečné zázraky – navíc za zlomek času!

Zmizí i odolné fleky

Jste-li zvyklí v obývacím pokoji jíst a pít, s velkou pravděpodobností “zdobí” vaši pohovku či koberec nějaký ten nevzhledný flíček, který ne a ne se pustit, i když jste už vyzkoušeli všechny babské i internetové rady. Pravděpodobnost a velikost takové vady na kráse vašeho koberce či sedačky se většinou úměrně násobí počtem dětí v domácnosti. Skvrna od čaje, sladké limonády, mastné fleky, sem tam kousek čokolády – to zní jako skutečné peklo každého milovníka pořádku. Díky profi čištění mokrou metodou ale tohle všechno zmizí v jednom kroku a pohovka i koberec se mohou opět pyšnit čistým štítem.

Čisté opravdu do hloubky vláken

Pokud se vám někdy nějaká skvrna z čalounění či povedla odstranit, věřte, že šlo pouze o povrchové odstranění nečistoty. Prach, špína i zdánlivě povrchové znečištění se dostává i do hloubky jednotlivých vláken a stává se příčinou zašlých barev a rájem pro roztoče apod. Pomocí metody mokrého čištění se úspěšně daří čistit vlákna nejen povrchově, ale také skutečně do hloubky. Kromě toho dochází také k oživení barev – koberce, pohovky i křesla budou vypadat jako když jste si je poprvé přivezli domů.

Pryč se zápachem

Netrápí vás skvrny, ale spíše zápach či specifický odér usazený v kobercích a čalounění? Bydlíte-li s domácím mazlíčkem, případně jste doma zvyklí kouřit, čištění pohovek a koberců byste měli věnovat pozornost v pravidelných intervalech. Profesionální mokré čištění vytáhne z tkaniny nepříjemný odér, vůči kterému vy už jste imunní, ale návštěvy praští přes nos ihned po příchodu.

Profesionální mokré čištění koberců je dalším krokem k perfektně čisté domácnosti. Neváhejte využít této skvělé možnosti moderní doby i vy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *