Pojďte si opět pořídit dobré prádlové šňůry

Trochu zapadly mezi všemi moderními vychytávkami – sušičkami prádla i speciálními sušáky na prádlo. Svůj význam však neztrácí, právě naopak. Nachází upotřebení i v mnoha dalších oblastech.

Prádelní šňůra jako univerzální provaz

Bavlněné i z polyamidu – vždy jsou tak akorát. Perfektně se s nimi pracuje, ať potřebujete dočasně či dlouhodoběji něco přivázat a upevnit. S podzimem třeba přichází sázení stromků. Bez přivázání ke kůlu bychom je rozhodně vysazovat neměli. Mohou se naklonit a takto trvale zůstat. Dokonce se někdy již první zimu, ev. během prvního roku zlomí. Právě pevný provaz v podobě prádelní šňůry je ideálním vyvazovacím materiálem. Proto by neměl chybět žádnému zahradníkovi.

Šnůry na prádlo využijí též všichni rodičové. Ať již chcete dítěti postavit bunkr mezi stromy z obyčejné deky přehozené přes prádelní šnůru, nebo pověsit na zahradě houpačku. Na šňůru zavěsíte dětem obrázky a uspořádáte jejich první vernisáž ve vaší zahradní galerii, případně vernisáž před domem vaší bytovky. A taky se hodí s sebou na každý výlet pod stan, protože vždy se najde něco, co bude třeba nouzově vysušit či svázat. Prádelní šňůra je survival výbavou, která vám nesmí chybět.

Sportování za pár korun

Toužíte dětem, ale třeba i sobě, vybudovat na dvorku bytovky, nebo na zahradě domu a chalupy parádní sportoviště? To si připravte pořádný balík peněz. I když… Jde to i jinak. Vlastně vám stačí opět prádelní šňůra, švihadla či lana na šplh. Opičí dráhy s překážkami si dokážete vybudovat pouze z nich. Ještě budete potřebovat pár kousků dřeva, nebo kolíků do země. Promyslete si, jak demontovatelné budete chtít toto sportoviště vyrobit. Vybudujete jej ale snadno, s minimem námahy a za pár korun.

Na lana je specialistou Delana

České nápady pro české kutily pomáhá již léta realizovat Delana. Vyrábí lana, šňůry, sítě (sportovní i ochranné), rohože, švihadla, zemědělské provazy, motouzy, autolana i mnoho dalších výrobků využitelných soukromníky, firmami, školami, sportovními kluby a jinými subjekty. Firma vrací na trh i legendární síťové tašky na nákupy, které se opět staly módními a považují se za ekologickou náhradu igelitek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *