Hledáte slévárnu litiny, která nabízí i obrábění a CNC soustružení materiálu?

V Česku tvoří průmysl základní pilíř národního hospodářství. Během pandemie koronaviru svou pevnou pozici opět potvrdil. Zatímco segment služeb, který zaznamenával v posledních letech výrazný růst, utrpěl během těžkého období výrazné ztráty, průmyslových odvětví se opatření výrazně nedotkla. Mnohé podniky zaměřené na strojírenskou i další výrobu dokonce zaznamenaly růst a poskytly pracovní uplatnění mnoha uchazečům o zaměstnání.

Průmyslová odvětví mají v České republice pevnou pozici již od počátků samostatného státu

Tuzemské výrobky si získaly dobrou pověst doma i v zahraničí již v dvacátých letech minulého století. Spektrum produktů se samozřejmě v průběhu času obměňovalo a přizpůsobovalo se jak poptávce odběratelů, tak i novým trendům. Velkými změnami prošlo i vybavení jednotlivých podniků od velkých továren až po malé dílny. Starší budovy, z nichž byly mnohé vybudovány ještě v secesním stylu, začaly v drtivé většině sloužit jinému účelu, mnohé z nich se přeměnily na obchodní či kancelářská centra a obytné budovy. Výrobci se přesunuly do nových hal v okrajových zónách měst, které nabízejí snazší možnost rozšiřování skladů i výrobní kapacity. Další velkou výhodou těchto lokalit je dobrá dopravní dostupnost.

Kvalitní produkty je možné vyrobit jen z prvotřídních materiálů. Takové nabízí například slévárna šedé litiny UCB Technometal

Vedete podnik, který využívá šedou nebo tvárnou litinu, případně patříte mezi pracovníky, kteří zodpovídají za nákup materiálu? Nabídka slévárny šedé litiny UCB Technometal vás rozhodně nezklame. Slévárna dodává jak šedou, tak i tvárnou litinu značky Unibar v několika různých třídách tvrdosti. Její produkty splňují české i mezinárodní normy. Šedou litinu tu pořídíte za příznivou cenou, navíc se vyznačuje skvělými fyzikálními vlastnostmi. Klienti navíc mohou využít i možnost obrábění, frézování, CNC soustružení a dalších způsobů opracování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *